• darkblurbg

29 en 30 maart: eFFennacht 2025, doe je mee?

Binnenkort vindt het leukste evenement van het jaar voor onze JO8-JO9-JO10-pupillen weer plaats: de eFFennacht!

Ieder voorjaar, als de klok vooruit gezet wordt, organiseert Sarto een mini-voetbalkamp voor de jonge pupillen op het Sarto-complex. Het is een druk gevuld programma met spel en plezier en een overnachting, waardoor het voor de kinderen dus echt maar effe nacht is!

Wat gaan we doen?
Samen frietjes eten, een penaltycompetitie, leuke voetbal trainingsoefeningen, het grote vlaggenspel met zaklampen en ‘zoek de gouden ballen’. De overnachting is voor veel kinderen een onvergetelijke ervaring en het hoogtepunt van het kamp. Dat wil je zeker niet missen!

Waar en wanneer is het?
Dit jaar vindt de eFFennacht plaats van zaterdag 29 maart, 18:00 uur, tot en met zondagochtend 30 maart, 09:30 uur (ouders kunnen de kinderen tussen 09:30 en 10:00 uur ophalen). Het mini-voetbalkamp, inclusief overnachting, vindt plaats op het Sarto complex. Het is niet mogelijk om ‘s avonds op te worden gehaald. Als je meedoet is het ook de bedoeling dat je blijft slapen.

Vrijwilligers gezocht!
Ook dit jaar zoeken we vrijwilligers die helpen tijdens de eFFennacht. We hebben mensen nodig voor de volgende activiteiten:

  • Het inrichten van de kantine als slaapzaal. Het gaat om het helpen sjouwen met tafels/stoelen, het opblazen van luchtbedden, et cetera;
  • Het begeleiden van de teams bij de avondactiviteiten;
  • Het aanwezig zijn als begeleider bij de overnachting;
  • Het opruimen van de kantine op zondagochtend wanneer iedereen weer naar huis is gegaan.

Aanmelden
Aanmelden voor deelnemers en vrijwilligers kan via dit formulier. Er kunnen maximaal 70 spelers meedoen en vol=vol. De eFFennacht kan alleen doorgaan als er voldoende vrijwilligers zijn, dus meld je aan!


Leuk of interessant artikel? Deel het via social media of mail!