Sarto nieuwtjes
en weetjes

Nieuws

28

sept

Stem voor Sarto - Rabo ClubSupport

Steun Sarto en stem op onze vereniging bij Rabo ClubSupport!

De Rabobank Tilburg en omstreken steunt lokale clubs en verenigingen. En dat doen ze door een beschikbaar geldbedrag (een deel van de winst) te verdelen onder clubs en verenigingen uit Tilburg en omgeving.

Ben je lid (klant) van de Rabobank, dan kun je de verdeelsleutel van het geld mede bepalen. Leden van de Rabobank hebben een persoonlijke stemcode ontvangen waarmee ze 5 stemmen kunnen verdelen over lokale clubs en verenigingen. En het totaal aantal stemmen per vereniging bepaalt de verdeelsleutel.

Ben jij lid van de Rabobank en wil je Sarto steunen, kijk dan hier hoe je 1 of 2 stemmen (er is een maximum per club/vereniging) aan Sarto kunt geven.

Stemmen kan van 27 september tot en met 11 oktober.

Alvast dank voor je stem(men)!

Deel dit nieuwsbericht

Volg RKSV Sarto op social media

Overig nieuws

10

okt

Sarto 1 en 2 in een flow, zondag weer allebei thuis!!!!

Sarto 1 en Sarto 2 zijn het seizoen allebei prima begonnen. 3 weken geleden op een zonnige dag wonnen we allebei de eerste thuiswedstrijd. Nu 2 weken verder en staan beide 11-tallen na 3 wedstrijden allebei op 9 punten. Alle wedstrijden gewonnen en een doelsaldo van (gezamenlijk) 14 voor 2 tegen. Natuurlijk gaat niet alles goed en zit het wel eens mee, maar deze cijfers staan als een huis. En geluk dwing je ook af. Sarto 1 speelde afgelopen week een uitwedstrijd bij Jeka. Onder zeer natte omstandigheden werd de 3e competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. Met na 2 wedstrijden en al 6 punten op zak, ging het team van Max Raeven met goede moed op naar Breda. De verwachtingen waren hoog gespannen en de kernwaarden al meteen vanaf de aftrap ingezet. Attractief voetbal, druk vooruit en uiteraard het uitstralen van plezier. Na een goede 25 minuten werd het wat slordiger, maar Sarto weet na 30 minuten toch de 0-1 (Daniel) te maken. Dit wisten ze uiteindelijk over de streep te trekken, waarbij het collectief wederom heeft gezegevierd.  De bonus was wel dat we steeds wilden blijven voetballen en het tweede doelpunt gingen zoeken. Jeka oogde niet sterk en wist maar een handjevol kansen te creëren. Na de wedstrijd 9 uit 3, kunnen we met goede moed vooruit kijken naar de wedstrijd tegen DESK.   Sarto 2 speelde  afgelopen weken 2 lastige uitwedstrijden tegen respectievelijk OJC Rosmalen en Geldrop. Twee tegenstanders die hoog staan aangeschreven, twee grote clubs met een rijke traditie in de hoofdklasse. OJC uit was opnieuw een prima wedstrijd,waarbij Sarto 2 continu grip op de wedstrijd had en niet in de problemen kwam. De doelpunten vielen wat gelukkig (doelpunt Joppe en een eigen doelpunt) maar dat geluk dwingen ze wel zelf af. Er werd gewonnen met 0-2 en op de uitslag viel niets af te dingen. Een week later mocht Sarto 2 we naar de medekoploper Geldrop. Ook Geldrop had 2 wedstrijden en 6 punten, dus een mooie uitdaging. Sarto 2 schoot prima uit de startblokken en met een messcherpe counter wisten ze via Sherdy op voorsprong te komen. Hierna begon Geldrop aan te dringen en wisten zij, op dat moment, terecht de gelijkmaker te produceren. Maar nog voor rust wist Sarto 2,  nu via de rechter kant door Rein Geldrop opnieuw te kloppen. Met 1-2 gingen ze de rust in. De druk werd na rust door Geldrop opgevoerd maar Sarto 2 hield lang prima stand en had ook kansen. Helaas werd het uiteindelijk toch 2-2. Geldrop zag het hierna helemaal zitten en voerde de druk op. Maar dat het met de teamspirit bij Sarto 2 wel goed zit bleek al gauw. Ze bleven knokken en er vol voor gaan, hetgeen uiteindelijk beloond werd. Opnieuw kwam Sarto 2 via de tegenstoot er prima uit en wist door Daniel 2-3 voor te komen. Vervolgens moest er nog een kwartier overleefd worden, hetgeen het 2e met glans deed. Zelfs wisten ze met een prachtige vrije trap van Justin op 2-4 te komen. De ontlading op het veld en de bank was groot. Heel moe, heel voldaan maar vooral heel trots werd er een klein feestje gevierd in de kleedkamer. We hebben laten zien op verschillende manieren wedstrijden te kunnen winnen, dus op naar de volgende (thuis)wedstrijd. Dit weekend weer een dubbele thuis ontmoeting op het programma voor de selectie. Zowel het eerste als het tweede team gaan op zoek naar hun 4e overwinning op rij. Sarto 2 treedt aan om 12.30u thuis tegen 2e van RKSV Heeze.   Sarto 1 trapt af om 14.30u thuis tegen Desk. Na een goede competitiestart  voor beide teams zit de spirit en flow er goed in. We hopen opnieuw op een drukke zondag op sportpark Westend. Wij doen ons uiterste best om het publiek te vermaken met opnieuw een aantrekkelijke wedstrijd, vol strijd en inzet en goed voetbal!!! Tot zondag………  

27

sept

Scoren voor jouw teamuitje

Beste jeugdspelers en leiders, Wil jij graag een extra centje scoren om jullie teamuitje nog leuker te maken, dan willen wij vanuit het Positief Voetbalklimaat Tilburg (PVKT) jullie daarbij helpen. Hoe gaat dit te werk en wat moet je ervoor doen. Aanstaande zaterdag 28 september zal er op het Rksv Sarto complex het 6de aftrapweekend Positief Voetbalklimaat Tilburg (PVKT) gaan plaatsvinden. Voor de kantine staat een stand waar je per team 1 stempelkaart mag komen ophalen. Op deze stempelkaart is plaats voor 12 stempels die jij mag gaan ophalen bij één van de 17 aangesloten voetbalverenigingen die 6 jaar geleden of recenter het convenant "Positief Voetbalklimaat Tilburg" (PVKT) ondertekend hebben. Als je 12 van de 17 stempels gehaald hebt kan je deze volle kaart inleveren bij het wedstrijdsecretariaat met de vermelding t.a.v. Commissie Sportiviteit & Respect. Uit alle ingezonden volle stempelkaarten van alle deelnemende verenigingen worden dan 3 prijswinnaars getrokken die allemaal een geldprijs krijgen om hun teamuitje nog leuker te maken.                             1ste prijs     € 250, -                             2de prijs     € 175, -                             3de prijs     € 100, - Let op!  Volle stempelkaarten graag inleveren UITERLIJK 19 april 2020. De uitslag zal vanaf 10 mei 2020 te zien zijn op de Facebookpagina PVKTtilburg. Indien je niet in de gelegenheid bent om deze stempelkaart op zaterdag 28 september bij de stand op te halen kun je deze alsnog aanvragen via het volgende emailadres: sportiviteit@rksvsarto.nl Namens commissie Sportiviteit & Respect, succes en scoren maar.  

21

sept

Nieuw ! Meldingsformulier Sportiviteit & Respect

Beste leden, ouders, supporters en collega-verenigingen, Binnen RKSV Sarto vertegenwoordigen wij, André van Lieshout, Wil van de Sande en Rob Pranger, de commissie Sportiviteit & Respect. Als commissie trachten wij de goede verstandhouding tussen alle bij RKSV Sarto betrokken personen en collega-verenigingen te behouden en ervoor zorg te dragen dat de waarden en normen van zowel onze eigen vereniging als die van alle andere verenigingen gerespecteerd en nagestreefd worden. Dit is niet alleen het doel van RKSV Sarto, maar ook dat van de gemeente Tilburg en zestien andere voetbalverenigingen die zes jaar geleden of recenter het convenant “Positief Voetbalklimaat” (PVKT) ondertekend hebben. Door samen aan dit doel te werken hopen wij dat alle aangesloten en nog niet aangesloten verenigingen eraan bij zullen dragen dat iedereen mag genieten van deze mooie sport. Of je nu speler, trainer, coach, scheidsrechter, supporter of vrijwilliger bent. Via deze weg willen wij u vragen ons te helpen dit doel te verwezenlijken. Mocht u tijdens of na een wedstrijd geconfronteerd worden met zaken die volgens u niet stroken met de waarden en normen van uw of onze vereniging, dan willen wij u vragen dit te melden via het meldingsformulier dat u op onze website terug kunt vinden. Bij voorbaat onze hartelijke dank voor uw steun en medewerking. André van Lieshout, Wil van de Sande en Rob Pranger namens de Commissie Sportiviteit & Respect van RKSV Sarto

20

sept

Sarto selectie: Terugblik beker, het proces en hoopvol vooruit kijken (door Max Raeven)

‘Komt ons allen aanmoedigen want dat geeft altijd dat extra beetje’ 3 bekerwedstrijden gespeeld en slechts 3 punten! 8 doelpunten voor en 7 tegen ! Dat zegt wel iets denk ik maar ook zeker niet alles!   Als je puur naar de resultaten kijkt valt het misschien tegen en had er wellicht meer in gezeten. Mensen die alle wedstrijden er bij zijn geweest hebben hopelijk een Sarto gezien dat graag voetbalt, creatieve oplossingen zoekt en daar waar kan als collectief actieve pressing geeft. Attractief spel, spelen als een eenheid met veel lef,  is hoe we willen spelen.   De eerste helft tegen Heeze lukte dat totaal niet, de 2e helft wel maar helaas kwamen we niet dichterbij terwijl er wel kansen waren. Tegen RKVVO was het een uur lang genieten en daarna maakten we een aantal verkeerde keuzes die we met het team nadien besproken hebben. De laatste wedstrijd hadden we op enkele momenten na de controle en hebben we dan ook voor het eerst gewonnen. En dat terwijl we een aantal spelers bewust wat rust hadden gegeven. Er is een enorme concurrentie op alle posities en de sfeer is uitstekend. Enfin 5-1 gewonnen in de laatste wedstrijd met enkele spelers van Uno Animo als toeschouwers...   Een goede generale zegt men dan. Ik geloof echter niet zo in 'goede generales' eerlijk gezegd, maar overigens ook niet in slechte generales!   In de wedstrijd a.s. zondag tegen een geslepen ploeg als Uno Animo moeten we ontzettend bij de les zijn en vooral doen waar we met zijn allen de afgelopen weken mee bezig zijn geweest. Als we dat doen, dan weet ik zeker dat we iets moois kunnen neerzetten. De verschillen in poule 2E zijn echter klein.  Het zou mooi zijn als we een aantal punten pakken in de eerste wedstrijden want dat geeft altijd een boost natuurlijk.    Aan de andere kant weten we ook dat we ons nog moeten verbeteren en dat we midden in een proces zitten van verjonging. De gemiddelde leeftijd van onze selectie voor zondag zal bv. niet boven de 22 uitkomen! Een selectie met veel doorgroeimogelijkheden voor de toekomst dus! Veel spelers krijgen de gelegenheid om hun kans te pakken en sommigen hebben dit al gedaan! Een uitstekende drive zien we dan ook terug tijdens trainingen.   Dit jaar is verbinding een van onze kernwaarden en willen we simpelweg meer actieve supporters langs de lijn hebben staan. Sarto is zo'n mooie vereniging waarbij we juist het woord verenigen willen koppelen aan verbinden. Zowel binnen maar zeker ook buiten het veld, gaan we hier dit seizoen zeker stappen in zetten.   Wij gaan in elk geval  alles geven en ons uiterste best doen om jullie te vermaken want dat is het nl. het minste wat we kunnen doen !! Tot zondag(en).     Max Raeven namens de gehele staf van Sarto 1&2.