Sarto nieuwtjes
en weetjes

Nieuws

13

sept

Hulptrainers van ROC Sport en bewegen

Ook dit jaar hebben we weer 5 stagiairs van het ROC, opleiding Sport en bewegen.
Daardoor kan de training wel eens iets anders zijn dan wat u als ouders/begeleiders verwacht.

3 stagiairs studeren Sport en bewegen niveau 4 en 2 stagiairs studeren Sport en bewegen, niveau 3.
Leuk om te vermelden: één van hen is Rai de Kok en hij speelt al heel zijn leven bij Sarto, dus mooi om te zien dat spelers van Sarto ook nog stage bij ons kunnen lopen.

Veel plezier!

Deel dit nieuwsbericht

Volg RKSV Sarto op social media

Overig nieuws

09

sept

Albert Heijn Voetbalpassie!

Het nieuwe seizoen is begonnen en wat zijn we blij dat iedereen weer op de velden staat! Na een lastig seizoen is het fantastisch jullie weer te kunnen verwelkomen bij Sarto. De coronacrisis heeft zijn sporen nagelaten, ook op financieel vlak. Om amateurclubs financieel te steunen, hebben Albert Heijn en de KNVB Voetbalpassie opgezet, een spaarprogramma waarmee je onze club kunt sponsoren, gewoon door boodschappen te doen bij Albert Heijn! Het werkt heel simpel. Van 13 september t/m 3 oktober 2021 kun je bij Albert Heijn Voetbalpassiepunten sparen. Deze punten spaar je bij meer dan 1.500 huismerk- en A-merkproducten. Elke bestede euro aan de deelnemende producten levert één punt op. En met iedere volle spaarkaart van tien punten sponsor je onze club al met één euro. Dus dat spaart lekker door! Sparen gaat heel makkelijk via Voetbalpassie in de AH app. Hoe meer mensen er sparen voor onze club, hoe hoger het bedrag dat we kunnen ophalen. Breng dus ook je familie en vrienden op de hoogte van de actie en vraag hen mee te sparen! Met Voetbalpassie helpen we dus samen onze club, maar het kan jou persoonlijk ook iets opleveren. Wanneer je mee spaart, maak je namelijk kans op prachtige prijzen! Zo kun je onder meer een meet & greet met Lieke Martens in Barcelona winnen, of een dag leven als voetbalprof. En worden er kaarten voor het Nederlands elftal beschikbaar gesteld. Spaar je mee? Bevestig dan nu je deelname aan Voetbalpassie in de AH app en kies onze club! Kijk voor meer informatie op www.ah.nl/voetbalpassie.