• darkblurbg

Ambitieuze/ervaren trainers gezocht voor jeugdselectieteams

Kom jij ons trainersteam versterken?

Voor het seizoen 2023/2024 hebben wij nog een aantal vacatures open staan voor ambitieuze/ervaren trainers die onze talentvolle spelers binnen de jeugdopleiding willen helpen in hun ontwikkeling. We zijn op zoek naar enthousiaste en kwalitatief goede hoofdtrainers voor het opleiden/trainen en begeleiden van:

 • het selectieteam O18-1
 • het selectieteam O17-1
 • het selectieteam O14-1

Wij hebben een duidelijke opleidingsvisie waarbij het opleiden van jeugdspelers voor het eerste elftal een belangrijk doel is. Tevens vinden wij het continue opleiden en verder ontwikkelen van onze spelers én trainersstaf van groot belang. Daarbij streven wij naar een plezierige, passende en uitdagende omgeving voor elke jeugdspeler en trainer.

Al onze eerste jeugdteams spelen komend seizoen ten minste op hoofdklasseniveau en een aantal op divisieniveau. Het streven is om binnen een aantal jaren al onze eerste elftallen op divisieniveau uit te laten komen. Daarbij zijn wij een grote vereniging met veel potentieel om stappen te maken in de komende jaren. Wij zoeken daarom naar talentvolle en ambitieuze trainers die met ons mee willen groeien en zowel het potentieel van onze spelers als hun eigen potentieel maximaal laten groeien. Daarbij zijn er zowel mogelijkheden tot opleiding als goede begeleiding van een aantal ervaren trainers.

Herken jij jezelf hierin en voldoe je aan onderstaande eisen? Dan zien we jouw reactie met belangstelling tegemoet.

 • In het bezit van het UEFA-B of -C trainersdiploma (pre) of bereid deze te halen
 • Oog voor ontwikkeling
 • Beschikbaar op 2 trainingsavonden en 1 wedstrijddag per week gedurende het seizoen
 • Een professionele houding tegenover spelers, ouders, bestuur en kader
 • Bereid om (via de vereniging) een VOG-verklaring aan te vragen

Wij bieden:

 • Een marktconforme vergoeding
 • Ondersteuning op maat als trainer/coach
 • Gemotiveerde en talentvolle spelers
 • Een betrokken en gepassioneerde collega trainersgroep
 • Een prettige en ambitieuze werkomgeving
 • Uitstekende faciliteiten (o.a 3 kunstgrasvelden)

Interesse?
Neem contact op met Mark Bakker, HJO RKSV Sarto
Email: mark.bakker@rksvsarto.nl


Leuk of interessant artikel? Deel het via social media of mail!